08.08.2019r.

Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy - Lokalna Grupa Działania ogłasza możliwość zgłoszenia produktu lokalnego, który mógłby być kojarzony w sposób jednoznaczny z obszarem naszego LSR i może stać się elementem wyróżniającym nas na terenie północnego Mazowsza a także przyczyniał się do jego promocji całego LGD lub jednej z gmin członkowskich. Zgłoszony produkt znajdzie się w publikacji wydanej w ramach projektu współpracy "Co wieś to inna pieśń" .

Produktem lokalnym mogą być:

  1. produkty kulinarne
  2. rękodzielnictwo

III. twórczość artystyczna

  1. cykliczne wydarzenia związane z lokalnym dziedzictwem

W konkursie mogą wziąć udział: pełnoletnie osoby fizyczne, organizacje (np. lokalne stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich), instytucje, amatorzy i profesjonaliści z obszaru naszych gmin członkowskich (w przypadku osób fizycznych decyduje miejsce zamieszkania, w przypadku instytucji i organizacji siedziba).

Udział w Konkursie to również szansa na bez kosztowe wypromowanie własnych pomysłów i produktów. Produkty wybrane przez komisję konkursową zostaną uznane jako lokalne. Będą więc promowane przez LGD w ramach bieżącej działalności.

Termin zgłoszenia do 12 sierpnia 2019 r., osobiście, mailem lub listownie na załączonym do ogłoszenia formularzu.

Adres: 
Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy – Lokalna Grupa Działania, 09-400 Ciechanów, ul. Śląska 1, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania: Karta zgłoszenia oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku, danych osobowych oraz zdjęć dotyczących samego konkursu i produktów lokalnych.

 

Karta zgłoszeniowa

Zgoda na wykorzystanie wizerunku, danych osobowych oraz zdjęć dotyczących samego konkursu i produktów lokalnych.